diskusia

Vážený návštevník, tu máte priestor na vaše otázky na všetko okolo stromčekov.

 

Vy sa pýtate , My odpovedáme!!!

Dátum: 16.09.2012

Vložil: Ladislav

Titulok: kedy strihať brest turkestanský ?

Dobrý deň prajem, chcel by som sa spýtať kedy je najidealnejšie strihať brest turkestanský ?? ďakujem za odpoveď

Dátum: 20.09.2012

Vložil: Lovász

Titulok: Re:kedy strihať brest turkestanský ?

Dobrý den
strihať ho mozte hocikedy, nemá problem so strihom.

Dátum: 29.08.2012

Vložil: Peter

Titulok: Aké ihličnany alebo stále zelené kríky na terasu v obytnom dome?

Máme veľkoobjemové kontajnery (cca 100x50x50cm). Mali sme v nich 3 roky buxus (3ks na kontajner). V súčasnosti vädnú/vysyschajú, zrejme pre koreňové systémy, ktoré sú už prerastené a nemajú dosť priestoru/zeminy. Poraďte prosím, čo by sa do takýchto na slnečnom mieste umiestnených kontajnerov na terase hodilo, aby to bolo zelené v lete i v zime. Ďakujem.

Dátum: 22.07.2012

Vložil: Zuzana

Titulok: vtáči zob

Dobrý deň, chcela by som zasadiť 25 m živý plot, mal by byť stálo zelený a mohol by aj rýchlejšie rásť. Môžete mi prosím poradiť či sa mi hodí vtáči zob? ak áno, tak koľko sadeníc potrebujem na bežný meter? ďakujem za odpoveď

Dátum: 30.07.2012

Vložil: Lovász;

Titulok: Re:vtáči zob

dobrý den
vtáčí zob je ideálny ale da sa použiť aj vavrínovec.
vtačí zob možte vysadit do metra v počte 4-5 kusov
s pozd
Lovász

Dátum: 24.06.2012

Vložil: adriana

Titulok: platan

Dobrý deň.Veľmi sa mi páči platan. Máme slnečnú záhradu a dosť vysoko spodnú vodu. Je platan vhodný.Ako ďaleko od suseda by sme ho mali vysadiť.Ak nieje vhodný platan ,čo netradičné by ste mi odporučil. Mohla by som vedieť cenu a veľkosť stromčeka ,ktorý by bolo možné dodať. Ďakujem

Dátum: 30.06.2012

Vložil: Lovász;

Titulok: Re:platan

dobrý den
platan je velmi pekný strom a vrelo ho odporúčam aj na vaše stanovisko. vacsinou mam cca 50cm vysoke za 1€ ale mávam aj vyššie okolo 1,5m za 2€

Dátum: 17.06.2012

Vložil: maroš nitra

Titulok: cennik thuji,ihličnanov

dobry den prajem,chcel by som vas poprosit o zaslanie aktualneho cennika thuji a ihličnanov ktore predavate.vopred dakujem

Dátum: 30.06.2012

Vložil: Lovász;

Titulok: Re:cennik thuji,ihličnanov

dobrý den
az kým nezavesím aktuálne jesennú ponuku, dovtedy je ponuke to čo je na stránke www.brest.sk

Dátum: 28.05.2012

Vložil: Andrej

Titulok: Husty živý plot do hrúbky 40 cm maximálne

Dobrý deň , Mohli by ste mi odporučiť , hustý , stále zelený , pichľavý ,živý plot ktorý rastie do výšky 3 m a do šírky najviac 40 cm, v nadmorskej výške 250 m terén svahovitý južný celo slnečný, ílovito kamenistý, ročný priemer zrážkového úhrnu pre danú lokalitu 694 , priemerná celoročná teplota 7 st. , oblasť Modrý Kameň ako ochrana pred dvojnohými predátormi :-) . Ďalšia otázka na Vás , menší živý plot , ktorý by tvoril kaskádové terasy aby sa mi neposúvala zemina zo svahu a mohol som medzi nimi pestovať zeleninu a ovocne stromy. Za porozumenie Vám Vopred ďakujem.

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Pridať nový príspevok