diskusia

Vážený návštevník, tu máte priestor na vaše otázky na všetko okolo stromčekov.

 

Vy sa pýtate , My odpovedáme!!!

Dátum: 13.10.2012

Vložil: Jozef

Titulok: Brusnice

Dobry den,mate prosim vas take odrody
brusnic ako je KORALLE a SANNA???

Dátum: 16.10.2012

Vložil: Lovász

Titulok: Re:Brusnice

coralle mam ale big pearl predávam

Dátum: 13.10.2012

Vložil: Jozef

Titulok: Goji

Dobry den,chcel by som sa spytat,kedy
zacnete pestovat take tahave kry ako je GOJI,ktore su uz teraz momentalne po svete v mnohych krajnach velmi popularne.

Dátum: 16.10.2012

Vložil: Lovász

Titulok: Re:Goji

na jar budem mat v ponuke

Dátum: 23.09.2012

Vložil: jan

Titulok: ihličnaté stromčeky

Dobrý deň, uvažujeme nad výsadbou menšej plantáže ihličnatých stromčekov, ktoré by sme na vianoce predávali. Chcem sa spýtať aké stromčeky by ste mi poradili z hľadiska náročnosti na starostlivosť ako aj z hľadiska rýchlosti rastu. Plantáž by mala byť v okolí NZ, nadmorská výška cca. 150 m nm.

Dátum: 30.09.2012

Vložil: Lovász

Titulok: Re:ihličnaté stromčeky

dobrý den
využiť sa daju všetky známe druhy, nie je v tom problem, najrýchlejsie su smreky a borovice. Jedle rastu pomali.
starostlivost spočíva v odburenení, polievaní alebo aj hnojeni.

Dátum: 22.09.2012

Vložil: alzbeta

Titulok: albizia

Dobry den,ja by som chcela len jednu albiziu,mozem aj osobne,len neviem ci mozem hocikedy.

Dátum: 30.09.2012

Vložil: Lovász

Titulok: Re:albizia

dobrý den
albízia bude za ku koncu oktobra, okolo 20, oktobra. ale ak zavolate okolo toho termínu tak upresnim
ale dá sa príst aj osobne

Dátum: 20.09.2012

Vložil: milan

Titulok: cyprusteky

Dobry den.
Tento rok na jar som zasadil cyprusteky(presny nazov si nepamatam) na zivy plot. kupil som ich ako 25-30 cm sadenice. vsade citam ze do roku dorastu 1m. ale tie moje zatial podrastli len 10 max 15cm. som len netrpezlivy, alebo robim nieco zle. malo som vystrihal bocne vyrastky, alebo preto ze okrem substratu som ich nicim neprihnojil?(mozno trochu travnikoveho hnojiva sa im uslo)

Dátum: 21.09.2012

Vložil: Lovász

Titulok: Re:cyprusteky

dobrý den
Pri cyprušteku treba dobre hnojiť a malá rastlina sa musí posilniť a podrasť aby rástla ako má.
takže buduci rok by sa už mala viditelne posilniť lebo tých 10-15cm je velmi málo.

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Pridať nový príspevok