diskusia

Vážený návštevník, tu máte priestor na vaše otázky na všetko okolo stromčekov.

Vy sa pýtate , My odpovedáme!!!

Dátum: 13.02.2013

Vložil: lovasz

Titulok: Re:agát? topoľ.

dobrý den
na plochu po vinici je ideálne sadit agát, vacsinou su vinice siruovane na slenecne miesto co je naj idealnejsie
s pozd

Dátum: 20.01.2013

Vložil: Peter

Titulok: Agát biely

Dobrý deň. Mám volný pozemok o rozmeroch 12 krát 150 m , Chcem na ňom vysadiť agát biely. Koľko sadeníc potrebujem?

Titulok: Re:Agát biely

dobrý den
agát môžte sadit v spone 100x 130c,
100x 150cm ale aj na vacsie vzdialenosti. hustejsie sa môže ale neodporuča sa. Hustá výsadba je ideálna z dôvodu že stromy su stíhle a vysoké.

Dátum: 19.01.2013

Vložil: Zolo KN

Titulok: Platan javorolistý

Dobrý deň.
Mám záujem o 3 ks Platan javorolistý, chcel by som sa opýtať, kedy je najvhodnejšia jeho výsadba a v akých veľkostiach máte k odberu. (odber osobne v čase možnej výsadby) Ďakujem.

Titulok: Re:Platan javorolistý

dobrý den, Platan sa dobre sadí celú jar až kým nezačne pučať, odber je možný hned od marca ked pôda bude ideálna na výsadbu, momentalne máme velkosti do metra ale pripravujeme aj vacsie.. ale pre tie sa informujte este pre istotu.

Dátum: 23.12.2012

Vložil: vladimir

Titulok: jedličky

Dobry den,
rad by som si objednal jedličky co mate v ponuke... poprosim aku podu vyzaduju, ci ich staci vysadit do akejkolvek, aka je odolnost voci mrazom,ci je dolezite ph pody... dakujem

Dátum: 02.01.2013

Titulok: Re:jedličky

zdravím
Jedlicky su nenarocne, treba len polievat a aj prihnojovat ked treba inak na mrazy nie su citlive, ale neskore mrazy mozu poskodit nove vyhonky no to je ako s viničom , tomu nezabranite

Dátum: 02.12.2012

Vložil: kandra

Titulok: sakura

Dobry den hcem sa opitat ci mate aj japonsku sakuru..

Dátum: 23.12.2012

Vložil: LOVáSZ

Titulok: Re:sakura

DOBRý DEN
NA JAR BUDEM MAT

Dátum: 01.11.2012

Vložil: Lukas

Titulok: Zásilka do ČR

Dobrý den.Zasíláte i do ČR. Pokud ano, kolik dělá poštovné a balné.Díky

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok