diskusia

Vážený návštevník, tu máte priestor na vaše otázky na všetko okolo stromčekov.

 

Vy sa pýtate , My odpovedáme!!!

Dátum: 14.08.2011

Vložil: Lovász

Titulok: Re:živy plot

dobrý, no tie vtáčie zoby možem zistiť, ale rastie podla polohy steny ale až do metra by mohol narásť v ideálnych podmienkach. odporučil by som tuju potteni alebo mam teraz aj vavrínovec , to je vždyzelený krík, a rastie dost rýchlo a je veľmi pekný.

Dátum: 08.08.2011

Vložil: Jana

Titulok: Živý plot

Dobrý deň, chceme vysadiť živý plot okolo plota a v budúcnosti strihať do výšky 2 m. Ktorý druh tují by ste mi doporučil, kedy je najlepšie sadiť živý plot a akú vzdialenosť od seba treba dodržať. Ďakujem za odpoveď.

Dátum: 09.08.2011

Vložil: Lovász

Titulok: Re:Živý plot

dobrý deň.
Ak chcete strihať tak brabant, ak necháte volne rásť tak smaragd. hustota je od 50-100cm. je to variabilne.. výsledok bude ten istý až na čas za ktorý narastú.
Lovász

Dátum: 05.08.2011

Vložil: Slavka

Titulok: Zivy plot

Dobry den,
mohli by ste mi poradit - potrebujem zivy plot, ktory co najrychlejsie vyrastie do vysky 2 -2,5 m, nakolko potrebujem zakryt susedovi neustaly vyhlad. Paci sa mi cyprustek Ellwodi, ale vraj pomaly rastie :-( A tiez aby nebol velmi narocny na udrzbu. Dakujem

Dátum: 05.08.2011

Vložil: Lovász

Titulok: Re:Zivy plot

dobrý den.
ano to rastie pomali a predpokladám že potrebujete niečo vždyzelene, potom je idealny vtáčí zob alebo tuje brabant či smaragd alebo colomba. ak nepotrebujete vždyzelené tak je brest turkestánsky ideálny nakoľko rastie velmi rýchlo a tým budete mať plot velmi rýchlo hotový.
pekný den.

Dátum: 11.08.2011

Vložil: Slavka

Titulok: Re:Re:Zivy plot

a co ten cyprustek Potteni (do akej vysky dorasta) v provnani s tujou Smaragd? mate pravdu potrebujem to, aby to bolo vzdy zelene a naozaj to co najskor narastlo.

Dátum: 14.08.2011

Vložil: Lovász

Titulok: Re:Re:Re:Zivy plot

potteni je podobný leylandskému cyprušteku, a rastie tiež rýchlo.
treba upravovať strihom ale rastie rýchlo, je to tiež edno riešenie, a ano, na objednávku ho viem zabezpečiť.

Dátum: 16.08.2011

Vložil: Slavka

Titulok: Re:Re:Re:Re:Zivy plot

Zdravim,
rozhodla som sa nakoniec pre tuju smaragdovu, potrebovala by som ich 110 kusov, ale chcem sa spytat, ci by ste dokazal zabezpecit aj dopravu? A este by som chcela 1 orgovan obycajny, ale zltej farby. Zatial vdaka.

Dátum: 17.08.2011

Vložil: Lovász

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Zivy plot

tak mi napíšte prosím do mailu adresu a navrhnem riesenie.
s pozd
Lovász

Dátum: 23.07.2011

Vložil: Andrea Skržeková

Titulok: Japonská vŕba, katalpa, rez striebornej jedle

Dobrý deň, mám záujem o japonskú vŕbu na kmienku cca150cm a katalpu "Nana" cca 200 - 220cm, vo Vašej ponuke som ich nenašla, daju sa u Vás obstarať a v akých cenách približne? Ďakujem.
Moja nasledujúca otázka sa týka vyrastených stromčekov striebornej jedle (vysadili ich predchádzajúci majitelia záhrady, ale usudzujem, že sú to jedle) momentálne majú výšku asi 4.5m a chceli by sme ich stopnúť, aby už tak prudko nerástli. Pri pokuse o strihanie jedného skúšobného stromu, to nedopadlo veľmi esteticky, dá sa povedať, že začal aj schnúť a jeho vzhľad nieje pekný. Poradili by ste mi prosím nejaký systém ako neublížiť stromu ale zabzdiť jeho rast? Ďakujem za radu

<< 15 | 16 | 17 | 18 | 19 >>

Pridať nový príspevok