diskusia

Vážený návštevník, tu máte priestor na vaše otázky na všetko okolo stromčekov.

 

Vy sa pýtate , My odpovedáme!!!

Dátum: 07.06.2011

Vložil: Lovász

Titulok: Re:Re:Re:Magnolia Yellow River

okolo 100cm.. ale stále rastú:)

Dátum: 15.06.2011

Vložil: Zdenko

Titulok: Re:Re:Re:Re:Magnolia Yellow River

Ide o prekvapenie k narodeninám. Viete mi ju poslať tesne pred 25.7.? Nebude s tým žiadny problém?

Dátum: 22.06.2011

Vložil: Lovász

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Magnolia Yellow River

napíšte mi potom mail a ja zistim u dodávatela či je rastlina k dispozícii.
inak by problem byt nemal
pekny den

Dátum: 13.05.2011

Vložil: Boris

Titulok: Platan a tuje smaragd

Dobrý deň, chcem sa informovať či máte k odberu platan 1-2ks,ktorý som našiel v ponuke a tuje smaragd na živý plot cca 80ks, a ešte sa spýtam koľko od seba a od susedovho plotu je vhodné sadiť tieto tuje ked chcem vytvoriť živý plot, ďakujem Boris NZ

Dátum: 14.05.2011

Vložil: Lovász

Titulok: Re:Platan a tuje smaragd

Dobrý, platan bude už len na jeseň. Tuje mám aj teraz k dispozícii, vzdialenosť od suseda by mala byť minimum 70-100cm. vzdialenosť medzi koreňmi od 50-100cm, podla toho aký hustý porast chcete mať, či chcete aby sa hned spojil do kompaktnej steny alebo aby dlho ostal pekný kužeľový vzhľad plota.

Dátum: 08.05.2011

Vložil: Veronika

Titulok: pavinič

dobrý deň, chcela by som sa informovať na pavinič? máte ho? a aká je cena?ešte sa chcem informovať v akom odstupe sa vysádza, nakolko potrebujem zakryť susedov starý múr...Ďakujem

Dátum: 08.05.2011

Vložil: Lovász

Titulok: Re:pavinič

Dobrý deň.
Momentálne nemám pavinič, možno v júni ale neslubujem, no na jeseň by som mal mať určite. Takže cenu Vám nepoviem, na jar som ho mal v cenniku ale nakoniec som mal len malé množstvo. Cena by mohla byť podobná. Vzdialenosť je individuálna, rastlina sa dobre rozrastá takže stačí kus na meter ale aj menej.
Pekný deň.

Dátum: 08.04.2011

Vložil: carlito

Titulok: výber vhodného kultiváru

Dobrý deň, pri príležitosti dňa zeme máme v pláne výsadbu okrasných stromov v areály ZŠ. Rád by som sa spýtal aky kultivár reprezentatívneho charakteru pre podtatranskú oblast by ste nám odporúčali. Navrhovali by sme zmiešanú výsadbu listnatých aj ihličnatých drevín. Priestor pre výsadbu je otvorený s plným slnkom, ťažšou miestami značne mokrou pôdou.
Za rýchlu odpoveď ďakujem.

Dátum: 08.04.2011

Vložil: Lovász

Titulok: Re:výber vhodného kultiváru

Dobrý den.
Vítam takúto iniciatívu , je to dobrá vec.
podla mňa by sa tam hodili pôvodne druhy ako buk, jarabina, jelša, breza, borovica, smrek , resp nejake kultivary ktoré by dodali zaujímavost pre vysadbu, ako su tlpovité stromy alebo trochu iné listy. Môžte skúsiť aj iné druhy ktoré su neni typické pre tu oblast , ako dub zimný, alebo aj menej časte stromy ako je lipa, javor. Ja osobne mám rád naše pôvodné druhy ale aj taká zelkova má svoje čaro.
Pekný deň
Lovász

Dátum: 06.04.2011

Vložil: Alexandra

Titulok: Brest

Dobry den,

chcem sa opytat, ten turkestansky brest mate k odberu uz uz iba do 10. aprila? Da sa potom objednat/osobne prist aj neskor? Co sa tyka ostatnych stromcekov, tiez sa daju objednat iba teraz? Dakujem za odpoved.

<< 17 | 18 | 19 | 20 | 21 >>

Pridať nový príspevok