diskusia

Vážený návštevník, tu máte priestor na vaše otázky na všetko okolo stromčekov.

Vy sa pýtate , My odpovedáme!!!

Dátum: 17.02.2011

Vložil: vladimir

Titulok: vavrínovec lekársky

dobry den,rad by som videl v buducnosti videl vo vasej ponuke tuto rastlinu, peknu na zivy plot.... dakujem

Dátum: 17.02.2011

Vložil: Lovász

Titulok: Re:vavrínovec lekársky

Dobrý deň, v budúcnosti sa objaví , ale momentálne ho zabezpečujem len na vyžiadanie. Ak máte záujem napíšte mi, je tu aj uvedené, že ak Vás zaujíma niečo iné, treba sa spýtať, nakoľko sú tieto rastliny drahšie a preto ich nedržím na sklade. Ale po dohode ho zabezpečím, tak isto aj Cédre a iné veci ktoré pestujú moji dodávatelia.
s pozd.
Lovász

Dátum: 07.02.2011

Vložil: E. Nemčeková Hontianske Nemce

Titulok: Re:Juniperus virginiana "Skyrocet"- Borievka skalná

Prajem pekný večer,
mám záujem o niektoré ihličnany, nemáte však v zozname borievku skalnú, nebude v dohľadne v ponuke? V prípade, že áno ojednala by som si u vás túto plus iné rastlinky do živého plota.
Ďakujem

Dátum: 08.02.2011

Vložil: Lovász

Titulok: Re:Re:Juniperus virginiana "Skyrocet"- Borievka skalná

dobrý deň.
Pracujeme na Borievkach ale momentálne ich ešte nemáme potvrdené. Kludne si objednajte druhy ktoré Vás zaujali a pripíšte dopyt na danú Borievku a keď bude v ponuke tak Vás budem informovať. Borievky budú v črepníkoch takže sa budú môcť vysádzať celoročne tak ako aj všetky tuje.
s pozd.
Lovász Zoltán

Dátum: 15.01.2011

Vložil: František

Titulok: Smreky na vianočné stromky

Dobrý deň
chcem sa opýtať či máte smreky a borovice na tento účel a či máte viac veľkostí.
konkrétne s. strieborný , engelmani a b. čierna
ďakujem

Dátum: 15.01.2011

Vložil: www.stromceky-lovasz.sk

Titulok: Re:Smreky na vianočné stromky

dobrý deň.
Ano máme všetky spomínané druhy v ponuke.
smreky a jedle možete mať 2 ročné zo semenneho lôžka alebo skolkovane ktoré su vacsie a sú väčšinou 3-4 ročné o výšky do 40 cm.
borovice vacsinou nie su skolkovane, su vo velkosti od 20 do 35 cm.
verím že som som vašu otázku uspokojil.
pekný den.

<< 17 | 18 | 19 | 20 | 21

Pridať nový príspevok